Zbiórka na rozwój edukacji chrześcijańskiej w Samuelu

Data publikacji: 28 kwietnia, 2023

Zbiórka na rozwój edukacji chrześcijańskiej w Samuelu służyć ma temu, by Chrześcijańskie Przedszkole, Szkoła PodstawowaLiceum Samuel mogły się prężnie rozwijać. Dlatego liczymy na stałe wsparcie wszystkich, którym bliska jest chrześcijańska edukacja oraz dobro dzieci, uczniów.

Cały przychód ze zbiórki cyklicznej organ prowadzący (Stowarzyszenie Towarzystwo Edukacyjne Samuel) przeznacza na zakup niezbędnego wyposażenia (sal i otoczenia budynku) oraz wsparcie kadry (szkolenia, rozwój).

Dzięki tej zbiórce i podobnym akcjom jesteśmy w stanie utrzymać wysokość czesnego w Samuelu na poziomie dostępnym dla rodziców, a jednocześnie równoważyć budżet i zapewnić rozwój placówek.

Link do zbiórki: zrzutka.pl/z/rozwojsamuela

W tej zbiórce można wspierać Samuela cyklicznie jako stały patron (regularne pobranie z karty) lub jednorazowo.

zbiórka