Aktualności

1.5% – zainwestuj w projekty edukacyjne

Data publikacji: 3 kwietnia, 2024

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Przyjaciele Samuela, podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym zachęcamy Was do zainwestowania 1.5% Waszego podatku w codzienną edukację naszych dzieci i młodzieży. W ubiegłych latach, dzięki Waszej życzliwości, zakupiliśmy m.in.:

✅ wyposażenie sal terapeutycznych dla Przedszkola Samuel i Chrześcijańskiej Szkoły Podstawowej Samuel,
✅ sprzęt video dla Chrześcijańskiego Liceum Samuel (aparat, osprzęt),
✅ sprzęt elektroniczny w salach (laptop, rzutnik),
✅ komputery do sali informatycznej.

👍 Zachęcamy do dobrej inwestycji również w tym roku! Swoje 1.5% możecie przekazać Dobro Czynić Misja Charytatywna OPP na realizację wspólnych z Przedszkolem Samuel projektów edukacyjnych. W formularzu podatkowym, w miejscu 1.5% należy wpisać:

✅ KRS 0000253759 dla Misji Charytatywnej „Dobro Czynić”
✅ cel szczegółowy: SAMUEL

Dziękujemy!

1.5%

Pozostałe aktualności:

Drzwi Otwarte w kwietniu i maju

Trwa rekrutacja, a my zapraszamy na Drzwi Otwarte. Odwiedź nas ze swoim dzieckiem. To najlepszy sposób, by poczuć atmosferę przedszkola, otrzymać odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania w rozmowie z Panią Dyrektor i poznać nauczycieli. 

czytaj dalej