Aktualności

Pasowanie na przedszkolaka

Data publikacji: 21 października, 2021
Pasowanie na przedszkolaka to bardzo ważny dzień. Nie tylko dla naszych kochanych Jeżyków, ale również dla rodziców i nauczycieli. We wrześniu wszyscy dokładaliśmy wszelkich starań, by dzieci, które dołączyły do naszej przedszkolnej społeczności poczuły się w Samuelu, jak w domu. Pasowanie jest zwieńczeniem dobrze przeprowadzonego procesu adaptacji przedszkolnej. Przed naszymi dziećmi nowa przygoda życia. Piękny okres poznawania świata, budowania relacji, odkrywania przyjaźni, poznawania pana Boga i dużo super fajnej zabawy. Cieszymy się, że możemy być częścią tego doświadczenia. Kibicujemy Wam z całego serca!
 
Dziękujemy Anna Dedo za piękne zdjęcia, które można obejrzeć tutaj.

Pozostałe aktualności:

Drzwi Otwarte – zapraszamy

Zapraszamy rodziców razem z dziećmi. Drzwi Otwarte to doskonały sposób, by przekonać się, jak wygląda dzień nauki w naszym przedszkolu. Dzieci wezmą udział w zajęciach, a rodzice spotkają się z panią dyrektor.

czytaj dalej

Dzień Samuela

Cóż to był za dzień! Wata cukrowa w czterech kolorach, popcorn i dmuchańce aż do nieba. Dzieci, rodzice i nauczyciele z wszystkich placówek razem świętowali Dzień Samuela.

czytaj dalej

Projekt Samuel – rekrutacja

Zapraszamy rodziców dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. W ramach projektu zapewniamy szeroką gamę zajęć terapeutycznych i specjalistycznych.

czytaj dalej