Dzień Samuela

Data publikacji: 5 października, 2021

WDzień Samuela dniu naszego święta poranna aura nie napawała optymizmem. Gęste chmury zapowiadały deszcz. Mimo to już od rana trwały przygotowania, by popołudniu świętować Dzień Samuela.

Na placu przed budynkiem i na boisku szkolnym pojawiły się dekoracje i stanowiska z atrakcjami. W stołówce roznosił się aromat ciast i przekąsek przygotowanych przez rodziców. Nasze dzieci, które od rana brały udział w zwyczajowych zajęciach, nie mogły się już doczekać wszystkich atrakcji zaplanowanych na popołudnie. Bo jak tu usiedzieć w sali, gdy za oknem nagle wyrasta dmuchana zjeżdżalnia aż do nieba? I kiedy atmosfera oczekiwania sięgała już niemal zenitu, mimo porannych chmur, popołudniu wyszło słońce. Jego jesienne promienie przywitały pierwszych gości, którzy od razu skierowali się do stanowiska z popcornem i watą cukrową w czterech kolorach. Było malowanie buziek, szaleństwa na dmuchańcach i stacja Eko Energii, czyli wyciskanie soku pomarańczowego przy pomocy energii pozyskanej z jazdy rowerkiem stacjonarnym. Przede wszystkim jednak mogliśmy spędzić cudowny czas razem z naszymi dziećmi, rodzicami i nauczycielami. Bawiliśmy się świetnie!

Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Dziękujemy ImprezyDzieci.com za rewelacyjną organizację i Anna Dedo za przepiękne zdjęcia.